Tuloksia

Kadettien (kr-vp-np) ja junioreiden (kr) PM-kilpailut 4.5 Daugavspils4.5
XXVII ollin painitKuusankoski4.5
Soft Touch Open Göteborg26.-28.4
Kadettien SM-kilpailutKokkola13.4
kr. piirinmestaruus Simpele4.4
Vaajakosken OP-painitVaajakoski2.3
Myhi turnaus Ilmajoki23.2
OP-painit Kotka23.2
Aluekisa Lahti26.1
Loppiaispainit Järvenpää6.1
Glentons MästarmöteBroby1-2.12
Mälarcup VästeråsVästerås2.-4.11
Itä-Suomen av. aluemestaruuskilpailut, vpLappeenranta3,11
Nordländska ElitbrottningarnaUumaja19-21.10
Kuukausipainit Lappeenranta13.10
Kuukausipainit 

Lappeenranta

29.9
Kv. Lohi-painit Karhula8.9
Pohjoismaiden mestaruus kilpailut Kajaani26.5
KLL:n mestaruus kilpailut Tampere19.-20.5
Uolevi Setälän muistopainit Tampere5.5
XXVI Ollin painit, krKuusankoski21.4
Pm-painit Imatra18.4
Vantaan Sammon ikäkausi kilpailut 1Vantaa14.4
TaVon ikäkausikisatTampere10.3
OP Keski-Suomen painit Vaajakoski3.3
Myhi turnaus Ilmajoki24.2
OP-painit Kotka Kotka17.2
Taisto Kangasniemen muistopainitTampere10.2
Loppiaispainit Järvenpää6.1.2018
Glentons MästarmöteBroby 1.-3.12
Saimaan piirin vapaapainin TuloksetSimpele6.11
Mälärcupen 2017 Västerås3.-5.11
Junior Kare ja Itä-Suomen aluemestaruuskilpailut, vpKouvola28.10
TUL:n mestaruuskilpailut, vpPorvo14.10
VUV:n ikäkausipainit Kuusankoski30.9
OP Painit Ilmajoki Ilmajoki30.9.
Lohipainit Kotka16.9
KLL:n kr mestaruus painit lahti 12.-14.5Lahti 12.-14.5
Kadettien SM.kilpailutRovaniemi22,4
XXV Ollin painitKuusankoski8.4
Keski-Suomen op-painit Vaajakoski18.3
JSM-kilpailut kr.Helsinki11.3
Vantaa juniori-cupVantaa5.3
Aluejoukkue kisa tampereTampere4.3
Myhi-turnausIlmajoki25.2
Taisto Kangasniemen XIX muistopainitTampere18.2
op-painit ja avoimet Itä-Suomen aluemestaruus painitKarhula4.2
Loppiaispainit Järvenpää6.1.2017
pm-painit Lappeenranta29.11
Susirajan ikäkausipainitLiperi19.11
KLL:n vapaa painit Järvenpää15-16.10
OP painit Ilmajoki1.10
Lohipainit Kotka17.9
X Raimo Sumo Karlssonin muistopainit Helsinki31.7
KLL:n mestaruuskilpailut, kr Kuortane14.-15.5