Tapahtumat

Tapahtumat

 

30.12LeiriImatra
16.12 Ikäkausikisa 2rJoensuu
15-17.12LeiriKuortane
9.12Vapaan SM-kisa ?Porvoo
9.12Leiri ?Imatra
2.12LeiriImatra
25.11LeiriImatra
18.11LeiriImatra
17.11piirinmestSimpele
11.11Janakkala open vp 2rTurenki
2.-4.11Mälär-cupVästerås
28.10Aluemest. vp 2rKouvola
27-29.10LeiriKuortane
14.10 Tul-mest vp. 2rPorvoo
14.10LeiriImatra

 

Aikaisemmat tapahtumat

30.9VUV:n ikäkausipainit Kuusankoski
30.9OP Painit Ilmajoki
16.9 Lohipainit Kotka
12.-14.5KLL:n kr mestaruus painit Lahti
6.5UV-Putki painit Kirkkonummi
29.4Kooveen ikäkausikilpailut / Uolevi Setälän muistopainitTampere
22.4Kadettien SM.kilpailut Rovaniemi
19.4pm-painit Imatra Imatra
8.4XXV Ollin painitKuusankoski
1.4LeiriImatra
18.3Keski-Suomen op-painit ja miesten Suomen cupVaajakoski
11.3JSM-kilpailut kr.Helsinki
5.3Vantaa juniori-cupVantaa
4.3Aluejoukkue kisa Tampere
25.2Myhi-turnausIlmajoki
18.2Taisto Kangasniemen XIX muistopainitTampere
17.-19.2Poikien ja nuorten maajoukkue leiriKuortane
4.2op-painit ja avoimet Itä-Suomen aluemestaruus painitKarhula
28.1AlueleiriLahti
21.1LeiriImatra
6.1.2017Loppiaispainit Järvenpää
29.11pm-painitLappeenranta
19.11Susirajan ikäkausipainitLiperi
15-16.10KLL:n vapaa painit Järvenpää
2.10OP painit Ilmajoki
17.9Lohipainit Kotka
31.7

X Raimo Sumo Karlssonin muistopainit 

Helsinki
27.-31.7Power week leiriHelsinki
13.-15.5KLL:n mestaruuskilpailut krKuortane
7.5UV-Putkipainit 7.5 Kirkkonummi
26.4pm-painit ImatraImatra
16.4Manno Laakson muitopainitKarkkila
9.4Kadettien SM-painitVaajakoski
19.3Keski-Suomen Osuuspankki Painit Vaajakoski
12.3IkäkausipainitHyvinkää
5.3AlueleiriKouvola
20.2Taisto Kangasniemen muistopainitTampere
13.2OP-Painit KarhulaKarhula
6.2AlueleiriKouvola
30.1Kv junioripainit ja av. Uudenmaan aluemestaruuskilpailut Vantaa
30.1Itä-Suomen valmentajapäivätLappeenranta
16.1Itä-Suomen aluemestaruus kisatLahti
6.1.2016Loppiaispainit JärvenpääJärvenpää
19-21.12Himbergin leiriKuortane
21.11Susirajan ikäkausi painitJoensuu
7.11Kankuri-cupLapua
24.10AlueleiriKouvola
17.-18.10KLL:n vapaapaini mestaruus kilpailutPorvoo
10.10Aluemestruus painit vp.Lappeenranta
19.9LohipainitKotka
4.-6.9Himberg-leiriKuortane
15.8Kalle Mäkisen painitturku
29.7-2.8Power week leiriHelsinki
16.-17.5KLL:n mestaruuskisatKouvola
1.-3.5LeiriJärvenpää
24.-26.4Soft Touch OpenGöteborg
17-18.4kadettien Sm-painitkotka
11.4.Ollin painitKuusankoski
3.-5.4.Himberg leiriPajulahti
21.3AlueleiriKouvola
14.3.2015LeiriJoensuu
7.3.2015Keski-Suomen op-painitVaajakoski
21.2.2015Taisto Kangasniemen XVII muistopainitTampere
31.1.2015Itä-Suomen aluemestaruus painitLahti
24.1.2015TUL:n av. poikien ja tyttöjen mestaruuspainitJyväskylä
6.1.2015Loppiaispainit 6.1.2015 JärvenpääJärvenpää