Tapahtumat

Tapahtumat

 

18.-19.53 KLL:n mestaruuskilpailut 2Vantaa
26.-28.43 Soft Touch OpenGöteborg
20.4Ollin painit 2Kuusankoski
13.43 Kadettien SMKokkola

 

Aikaisemmat tapahtumat

2.3Vaajakosken OP-painitVaajakoski
23.2Myhi turnaus Ilmajoki
23.2OP-painit Kotka
16:2Kuukausipainit Lappeenranta
15.-17.2Maajoukkue leiriKuortane
3.2Muistopainit ja TUL:n mest. painit Tampere
26.1Aluekisa Lahti
25.-26.1Ninziev turnausPietari
6.1.2019Loppiaispainit Järvenpää
30.11-2.12Glentons MästarmöteBroby
2.-4.11Mälarcup VästeråsVäterås
3.11Itä-Suomen av. aluemestaruuskilpailut, vpLappeenranta
19.-21.10Nordländska ElitbrottningarnaUumaja
13,10Kuukausipainit Lappeenranta
29.9Kuukausipainit Lappeenranta
29.9Arjessa turnaus Ilmajoki
22.9Ikäkausipainit Järvenpää vpJärvenpää
8.9Kv. Lohi-painit Karhula
31.8-2.9Maajoukkue leiriKuortane
17.6 Schoolboys EM-kisaGyör
26.5Pohjoismaiden mestaruus kilpailut Kajaani
19-20.5KLL:n mestaruus kilpailut Tampere
5.5Uolevi Setälän muistopainit Tampere
21.4XXVI Ollin painit, krKuusankoski
18.4Pm-painit Imatralla Imatra
14.4Vantaan Sammon ikäkausi kilpailut Vantaa
10.3TaVon ikäkausikisatTampere
3.3OP Keski-Suomen painit Vaajakoski
24.2Myhi turnaus Ilmajoki
17.2OP-painit Kotka
10.2Taisto Kangasniemen muistopainitTampere
9.11.2Poikien maajoukkue leiriKuortane
6.1.2018Loppiaispainit Järvenpää
30.12LeiriImatra
15.-17.12LeiriKuortane
1.-3.12Glentons MästarmöteBroby
2.12LeiriImatra
18.11LeiriImatra
4.-5.11Mälärcupen 2017 Väterås
28.10Junior Kare ja Itä-Suomen aluemestaruuskilpailut, vpKouvola
27.-29.10Poikien ja nuorten maajoukkue leiriKuortane
15.10TUL:n mestaruuskilpailut, vpPorvoo
14.10leiriImatra
30.9VUV:n ikäkausipainit Kuusankoski
30.9OP Painit Ilmajoki
16.9 Lohipainit Kotka
12.-14.5KLL:n kr mestaruus painit Lahti
6.5UV-Putki painit Kirkkonummi
29.4Kooveen ikäkausikilpailut / Uolevi Setälän muistopainitTampere
22.4Kadettien SM.kilpailut Rovaniemi
19.4pm-painit Imatra Imatra
8.4XXV Ollin painitKuusankoski
1.4LeiriImatra
18.3Keski-Suomen op-painit ja miesten Suomen cupVaajakoski
11.3JSM-kilpailut kr.Helsinki
5.3Vantaa juniori-cupVantaa
4.3Aluejoukkue kisa Tampere
25.2Myhi-turnausIlmajoki
18.2Taisto Kangasniemen XIX muistopainitTampere
17.-19.2Poikien ja nuorten maajoukkue leiriKuortane
4.2op-painit ja avoimet Itä-Suomen aluemestaruus painitKarhula
28.1AlueleiriLahti
21.1LeiriImatra
6.1.2017Loppiaispainit Järvenpää
29.11pm-painitLappeenranta
19.11Susirajan ikäkausipainitLiperi
15-16.10KLL:n vapaa painit Järvenpää
2.10OP painit Ilmajoki
17.9Lohipainit Kotka
31.7

X Raimo Sumo Karlssonin muistopainit 

Helsinki
27.-31.7Power week leiriHelsinki
13.-15.5KLL:n mestaruuskilpailut krKuortane